Мисливське господарство

  МИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

  Мисливські угіддя філії «Рава-Руське лісове господарство» надані Львівською обласною Радою у 2020-му році терміном на 15 років.

  Опис меж мисливських угідь філії «Рава-Руське лісове господарство»:

  - від русла річки Завадівка у с. Грушів по автодорозі Грушів – Немирів до автодороги Рава-Руська – Яворів, далі по дорозі до м.Яворів, далі цією дорогою до повороту на с. Прилбичі, далі дорогою у напрямку м. Городок, до межі Городоцького адмін. району, далі межею району до польової дороги на с. Чорнокунці, далі дорогою до с. Мужиловичі, далі дорогою, охоплюючи частину 37 кв. ЯДЛГП «Галсільліс» до берегової лінії водоймища «Віжомля», далі береговою лінією до крайньої південної точки водоймища, і польовою дорогою, охоплюючи 38 кв. ЯДЛГП «Гал-сільліс» до дороги Віжомля- Новосілки, далі польовою дорогою, минаючи с. Віжомля, до автодороги Яворів- Судова Вишня, і цією дорогою до межі Яворівського адмін. району, далі межею району до дороги Краковець-Львів і цією дорогою до її перетину з каналом Щан, далі каналом Щан до с. Калинівка, далі дорогою через с. Поруденко та с. Наконечне Перше, і дорогою Краковець-Львів до м. Яворів, від Яворова через села Чернилява, Нагачів, Семирівка, Поруби, і Завадів до річки Завадівка, далі руслом річки до с. Грушів,  за виключенням сільсько-господарських земель (польових мисливських угідь), на які немає погоджень. 

   

  Мисливське господарство комплексне: на пернату дичину, хутрових та копитних звірів.

  Площа мисливських угідь складає 14864,9 га, в тому числі 7305,9 польових угідь, 6797,6 га лісових угідь, 761,4 га водно-болотних угідь.

  За даними обліку мисливських звірів у 2023 році в угіддях господарства налічується  4 лосі, 178 козуль, 45 кабанів, 590 зайців, 116 бобрів, 248 лисиць.

  Щорічно, згідно планів біотехнічних міроприємств, заготовляється 5 тонн сіна, 3 тис. гіллячкових віничків, 4 тис. травяних віничків, 2 тонни силосу. Закуповується 10 тонн зернових, 8 тонн коренеплодів, 1 тонна солі. Закладаються кормові поля на площі 1,7 га.

  Збудовано 2 мисливських будинки у Завадівському і Рогізненському лісництвах для прийому мисливців під час полювань. У мисливських угіддях господарства встановлено 44 годівниці, 64 солонці, 12 підгодівельних майданчиків, 10 стрілецьких веж.

  У кварталі № 51 Рогізненського лісництва збудовано вольєр для утримання кабана. Площа вольєру 13.3 га.

  У мисливському господарстві  задіяно: головний мисливствознавець, 4 старших єгері. Районний мисливствознавець Кіселик І.М., на даний час, знаходиться у лавах ЗСУ.

  На потреби мисливського господарства філії виділено автомобіль УАЗ-452.

  У зоні діяльності філії «Рава-Руське лісове господарство» знаходяться наступні користувачі мисливських угідь:

  1.Рава-Руське МТМР «Лісівник»;

  2.Жовківське МТМР «Лісівник»;

  3.Яворівська райрада УТМР;

  4.Городоцька райрада УТМР;

  5. Господарство «Корчівське» ВТМ ЗРУ;

  6.МРГ «Старичі»;

  7.ПП «МГ Явір»;

  8. ТзОВ «Квік»;

  9. ГОСМіР «Крук»;

  10. Господарство «Янів» ФСТ «Динамо».

   

  Звітна інформація

  Вартість на послуги