Проведення відводів
 • Орієнтований графік відводів січень 2017.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в січні 2017 року.
 • Орієнтований графік відводів лютий.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в лютому 2017 року.
 • Орієнтований графік відводів березень.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в березні 2017 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів квітень 2017.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в квітні 2017 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів травень2017.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в травні 2017 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів червень 2017.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в червні 2017 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів липень 2017.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в липні 2017 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів серпень 2017.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в серпні 2017 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів вересень 2017.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в вересні 2017 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів жовтень 2017.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в жовтні 2017 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів листопад 2017.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в листопаді 2017 року.
 • Орієнтований графік відводів грудень 2017 р..pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в грудні 2017 року.
 • Орієнтований графік відводів 2018.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в січні 2018 року.
 • Орієнтований графік відводів лютий 2018.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в лютому 2018 року.
 • Орієнтований графік відводів березень 2018.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в березні 2018 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів квітень 2018.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в квітні 2018 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів травень 2018.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в травні 2018 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів червень 2018.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в червні 2018 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів серпень 2018.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в серпні 2018 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів вересень 2018.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в вересні 2018 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів вересень 2018.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в жовтні 2018 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів грудень 2018.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в грудні 2018 року.
 • Орієнтовний графік проведення відводів січень 2019.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в січні 2019 року.
 • Продовження заготівлі 2019.pdfПерелік лісових ділянок, для яких надається відстрочення до 01 червня 2019 року на заготівлю деревини по ДП Рава-Руське лісове господарство"
 • Орієнтовний графік проведення відводів лютий 2019.pdfОрієнтовний графік проведення відводів рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів та інших рубок повязаних і не повязаних з веденням лісового господарства в лютому 2019 року.