Новина

30.10.2019 08:42 - давність новини: 219 дн.

273 іменованих дерев вже ростуть на теренах шкіл.

Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Рава-Руське ЛГ"

Як і обіцяли з настанням сприятливих погодних умов першокласники з допомогою лісівників ДП «Рава-Руське ЛГ» посадили дерево, на якому була бирка з прізвищем і ім’ям учня, тепер діти зможуть не лише спостерігати як деревця ростуть разом з ними, але через багато років їхнє деревце буде нагадувати про гарні спогади дитинства та чудові шкільні роки.
У Равській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів — це свято було особливим. Ялинкова алея іменованих деревців учнів 1, 2 та 9 класів стала чудовою окрасою школи. А от посадити перше дерево першокласникам та підтримати своїх малюків прийшли найдорожчі люди –МАМИ. Вчителі зізнаються, що деякі учні цього дня чекали з нетерпінням та від ранку виглядали лісівників, адже знали, що працівники лісового господарства допоможуть посадити деревце та відкриють всі секрети по догляду за ялиною європейською.
Перші деревця також були посаджені учнями із м. Рава-Руська. Участь в акції взяли відразу три школи : Рава-Руська школа-гімназія, Рава-Руський ліцей та Рава-Руська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Діти із м. Рави-Руської бажають, щоб їхні іменовані деревця приносили користь людям. Вчителі учнів навчають: «Для щасливого майбутнього потрібно садити і будувати все, що під рукою попадеться. У середині всього цього обов'язково має бути дерево, син та будинок». Щодо батьків наших героїв, то вони щасливі, адже їхні діти зробили важливий крок у своєму житті!
Нагадуємо, що 2 вересня стартувала акція «перше дерево першокласника» та вже у 7-х школах ростуть 273 іменованих дерев, за якими учні старанно доглядають, адже ці дерева посадили своїми руками.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)