Новина

22.12.2019 13:37 - давність новини: 284 дн.

Браконьєри поранили лебедя

Сьогодні, на окраїні с. Оселя, що у Яворівському районі, місцеві жителі виявили пораненого лебедя. Зі слів небайдужих, по двох лебедях почали стріляти невідомі. Одного птаха поранили та він впав на землю. Інший лебідь, ще тривалий час літав кругами над підстреленим птахом.
Голова Рогізнянської сільської Ради - Лутчин Іван Володимирович повідомив по даний випадок єгерській службі ДП «Рава-Руське ЛГ». Головний мисливствознавець – Давидюк О. П прибув до пораненого, яким виявився лебідь кликун. Після огляду було прийнято рішення терміново шукати заклад, де птахові зможуть врятувати життя. Зважаючи на чисельну кількість травм , а це — зламана лапка, поранене крило та шия, ветеринари відмовлялися оперувати та направляли до інших фахівців, аргументуючи, що «дуже тяжкий випадок і стан птаха» .
Третім в переліку був Львівський еколого-натуралістичний центр, у який повезли птаха. Ветеринарний лікар - Квас І. С. відразу погодився надати допомогу птахові та спільно з кращим лікарем-ветеринаром прооперували лебедя. Операція виявилась складною, про майбутнє лебедя ще говорити рано, адже завтра крилатому здійснять ренген-діагностику, якщо виявиться в голові мисливська дріб, то кликуну доведеться пережити ще одну складну операцію.
Шановні громадяни с. Оселя, завдяки вашій небайдужості у лебедя кликуна є шанси на життя. Ми просимо всіх, хто володіє будь якою інформацією про даний випадок, зателефонувати за № тел. 0673534037, допоможіть встановити особу- браконьєра.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)