Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність

 

Розвиток лісової галузі потребує запровадження сталого управління лісами, збільшення лісоресурсного потенціалу, а також лісистості України до оптимального рівня, підвищення ефективності лісогосподарського виробництва шляхом застосування сучасних науково обґрунтованих методів відновлення і вирощування лісів та раціонального використання різноманітних функцій лісів, охорони та захисту лісів від пожеж, шкідників і хвороб. Швидкість процесу лісовідтворення, в значній мірі залежить від міжнародного досвіду та залучення креативних ідей.

Керівництво ДП «Рава-Руське лісове господарство» неодноразово брало участь у семінарах, обговореннях та виставках щодо ефективного управління в сфері лісової галузі на запрошення лісівників з Республіки Польща, Німеччини та країн Прибалтики. Налагоджені контакти, та вітаються візити в зворотньому напрямку.

Міжнародна діяльність в сфері лісового господарства акцентує увагу на економічно життєздатне використання лісових ресурсів. Це означає, що лісове господарство і лісокористування повинні бути організовані й управлятися таким чином, щоб бути прибутковими, проте не за рахунок виснаження лісових ресурсів і природних екосистем., а шляхом екологічно збалансованого і відповідального ведення лісової діяльності.


2022 рік для України став роком випробувань. Це відчула і лісова галузь.

Завдяки налагодженій активній співпраці з працівниками лісового господарства Республіки Польща, керівництво та працівники ДП «Рава-Руський лісгосп» мали змогу долучитись до організації та передачі гуманітарної допомоги ЗСУ. Станом на 15.10.2022 року організовані спільні міжнародні зустрічі, в результаті яких передано 49 транспортних засобів, 20 квадрокоптерів, тепловізори, військове спорядження, одяг, взуття, засоби живлення, медикаменти, засоби гігієни, продукти харчування тощо, що необхідні захисникам України.