Рух справ про браконьєрство
  • 1594628981 613x321.81505515899 3 0.jpeg В мисливських угіддях ДП «Рава-Руське лісове господарство», у мисливському сезоні 2021-2022 р. мисливцями було добуто 18 козуль, 4 кабанів, 14 бобрів, 62 зайці, 65 лисиць. Надходження від полювання склали 280900 грн., в тому числі від реалізації ліцензій – 88740 грн, відстрільних карток на пернату дичину – 112462 грн, відстрільних карток на хутрову дичину – 79698 грн. Працівниками господарства у 2021-му році складено 27 протоколів на порушників правил полювання. Сума стягнених штрафів становить 2244 грн.
  • Рух по браконьєрству 2020.pdfРух справ про браконьєрство Відповідно до розпорядження Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства від 01.12.2015 року №18 «Щодо механізмів громадського контролю в лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ, зобов’язано підвідомчі підприємства управління розміщувати на сайтах інформацію про рух справ про порушення правил полювання, згідно наведеної форми. Інформація про роботу рейдової бригади ДП «Рава-Руський лісгосп» станом на 25.05.2020 р. Відповідно до Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачена адміністративна відповідальність: Стаття 85. Порушення правил використання об’єктів тваринного світу Порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання), яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування – тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 102 до 1020 грн.) і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від тридцяти до дев’яноста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 до 1530 грн.) Повторне порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин) чи таке, яке мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від шістдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1020 до 1700 грн.) з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об’єктів тваринного світу чи без такої або позбавлення права полювання на строк до трьох років з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об’єктів тваринного світу чи без такої і на посадових осіб – від дев’яноста до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об’єктів тваринного світу чи без такої.
  • Мисливське господарство станом на 01.10.2021 р...pdfОновлені показники по мисливству: Проведено рейдів з охорони державного мисливського фонду – 32; Складено протоколів на порушників правил полювання – 8; Добуто хижих та шкідливих для ведення мисливського господарства тварин: лисиць -41, бродячих собак – 22, блукаючих котів – 14, сірих ворон – 20. Заготовлено кормів для підгодівлі диких тварин: сіна – 4 тонни, гіллячкових віників – 2500 шт, кропив’яних віників – 2000 шт, викладено солі у солонці – 1000 кг. Відремонтовано 8 годівниць для підгодівлі звірів і 14 солонців. Загальні витрати ДП «Рава-Руське лісове господарство» на ведення мисливського господарство – 1054.0 тис. грн..

Інформація по браконьєрству 2022 р.


Заключні договора про співпрацю з місцевими громадськими мисливськими організаціями щодо сприяння в охороні мисливських угідь від браконьєрства та біотехнічних заходах. Регулярно проводяться спільні рейди з правоохоронними та природоохоронними органами по виявленню фактів браконьєрства. Станом на вересень місяць складено 3 протоколи на порушників правил полювання.
Сума стягнених штрафів складає 306 гривень.